Z ogromnym zaangażowaniem i przyjemnością podejmuję współpracę z parami, które znalazły się w kryzysie.

W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie możliwość bliskiego i twórczego spotkania z drugim człowiekiem, spotkania pełnego ciepła i empatii. Pomagam każdemu kto do mnie trafi, lepiej doświadczyć i poznać siebie samego, zrozumieć istotę swoich problemów i nauczyć się radzić z nimi, odnaleźć nowy sens i motywację do działania i, tym samym, świadomie i w zgodzie ze sobą kierować swoim życiem. Wierzę w wewnętrzne możliwości człowieka, nie tylko w zakresie dochodzenia do zdrowia, ale także do prowadzenia mądrzejszego i bardziej zrównoważonego życia, które może uchronić przed nawrotem zaburzeń.

Ukończyłam szkolenie Vademecum Gestalt, całościowe szkolenie do Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego, zakończone certyfikatem, szkolenia "Terapia Par i Małżeństw prowadzona w paradygmacie poznawczo-behawioralnym", "Hipnoza w psychoterapii i Medycynie", "Program psychoterapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików w podejściu psychoterapii integracyjnej", "Terapia Schematów" oraz wiele innych szkoleń tematycznych.

Prywatnie jestem matką dwóch wspaniałych córek. W wolnych chwilach czytam, pracuję w ogrodzie, spaceruję w lesie, fotografuję. W wakacje odbywam bliższe i dalsze podróże, ciesząc się urodą świata.

Mój telefon: 793 111 222, adres e-mail: diadagabinet@gmail.com

Przyjmuję w Warszawie i Stanisławowie Drugim

Małgorzata Gontarek - psychoterapeuta

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia terapii indywidualnej i terapii par. Dla mnie psychoterapia i psychoedukacja to pasja i sposób na życie. Fascynują mnie momenty bliskiego spotkania z drugim człowiekiem, staram się stwarzać przestrzeń, w której wspólnie odnajdujemy nowe kierunki rozwoju. Wierzę, że każdy człowiek nosi w sobie potencjał, który pozwoli mu uczynić swoje życie szczęśliwym i satysfakcjonującym.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą sytuacji kryzysowych człowieka.

Zajmuję się terapią depresji, lęku, uzależnień. Uczę także jak pokonywać nieśmiałość, jak kreować - kształtować swój wizerunek. Pomagam znaleźć odpowiedź na pytanie, jak radzić sobie ze złością i innymi trudnymi emocjami oraz zachęcam do twórczego rozwiązywania problemów życiowych. Chętnie stosuję relaksację. Moją pasją zawodową, od wielu lat konsekwentnie realizowaną, jest psychoterapia par, które doświadczają problemów w związku. Pracuję z parami heteroseksualnymi oraz homoseksualnymi.

Prowadzę systemową terapię rodzin. Mam doświadczenie w pracy z konfliktem pojawiającym się w trakcie rozwodu, zwłaszcza gdy zagrożone jest dobro dziecka. Posiadam certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo- Behawioralnego nr 136. Odbyłam też szkolenia :"Hipnoza w pomocy psychologicznej, psychoterapii i medycynie", "Terapia schematu dla osób z diagnozą zaburzenia osobowości z pogranicza oraz narcystycznej", Terapia par w paradygmacie poznawczo-behawioralnym" , "Klinika par- warsztat terapii par wg. metody Gottmana".

W swojej pracy stosuję EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) nową sprawdzoną metodę pracy z objawami stresu pourazowego. EMDR ma bezpośredni wpływ na proces przetwarzania informacji przez nasz mózg. Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia EMDR w Polsce.

Prywatnie - matka dorosłej córki. W wolnych chwilach odpoczywam na wsi, czytam, zajmuję się swoimi zwierzętami. Lubię śpiewać i tańczyć. Wakacje spędzam najchętniej na łonie najpiękniejszej, jak dla mnie, przyrody polskiej - w Bieszczadach, nad Bałtykiem i na Suwalszczyźnie, a także w innych pięknych miejscach na świecie.

Mój telefon: 501 020 534, adres e-mail: gontart@interia.pl

(przysłowie irlandzkie)
realizacja: kmitapiotr.pl